Pārgājiens uz Paegļu salu Dienīcovas/Blauzgovas purvā

18.un 19.februārī Ziemeļlatgalē – Balvu, Viļakas, Baltinavas un Kārsavas apkārtnē astoto gadu aicinām uz brīvdienām, lai baudītu ziemu un aktīvu atpūtu visai ģimenei akcijā-brīvdienu piedāvājumā “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”!
Divu dienu garumā dažādos Ziemeļlatgales tūrisma objektos, kultūrvietās un dabā daudzveidīgas aktivitātes un pasākumi, lai vietējiem iedzīvotājiem un reģiona viesiem piedāvātu apmeklēt Ziemeļlatgali arī ziemas sezonā – dosimies pārgājienā, vizināsimies zirga kamanās, darbosimies radošās meistarklasēs, baudīsim ziemas priekus slēpojot un šļūcot no kalniņa, spēlēsim “izlaušanās istabu”, baudīsim kulināros gardumus! Norises vietas kartē šeit.


18.februārī 9:00 – 13:00 Pārgājiens uz Paegļu salu Dienīcovas/ Blauzgovas purvā Briežuciema un Baltinavas pagastos, kur 2. Pasaules kara laikā bunkurā slēpās vietējie dezertieri, kuri bija aizbēguši no Sarkanās armijas. Pārgājienu organizē Baltinavas muzejs. No Baltinavas centra līdz pārgājiena sākumpunktam brauciens ar savu auto – 9 km, pārgājiens uz Paegļu salu pa sarežģītu maršrutu (purvu) 6 km (maršruts nav piemērots maziem bērniem). Dalības maksa 2 EUR.
Iepriekšēja pieteikšanās obligāta – 28395837. Pulcēšanās Baltinavas vēsturiskajā centrā pie gadskārtu riteņa pretī autobusu pieturai. Ģērbšanās atbilstoši iešanai dabā un laikapstākļiem!
! Ja būs neatbilstoši laikapstākļi, tad maršruts tiks mainīts uz Rubuļa kalnu Dzērvenē.

Vairāk informācijas par pasākumiem šeit.