Baltinavas vidusskolas 4. klase piedalās Ēnu dienā 2016

Baltinavas vidusskolas 4. klase piedalās Ēnu dienā 2016

Pirmo gadu 4. klase piedalījās projektā „Ēnu diena".Aleta Ločmele, Kristīne Čigure, Liene Kaša ēnoja frizieri Vioriku Ločmeli. Meitenēm patika vērot, kā friziere griež un krāso matus. Interesanti bija uzzināt to, ka matu balināšanā izmanto gumijas cepurīti, kurā ir mazi caurumiņi. To uzliek galvā un pa caurumiņiem ar tamboradatu izvelk matus un tad balina. Pret katru klientu friziere izturējās pieklājīgi un laipni.

Markuss Kleins un Sandis Sutugovs izvēlējās ēnot skolas direktoru Imantu Slišānu. Zēni iepazinās ar direktora darbu. Gan Sandim, gan Markusam patika laminēt diplomus, kopā ar direktoru braukt uz veikalu iepirkties, gatavoties Žetonu vakaram, pasēdēt direktora krēslā un justies kā direktoram.

Paldies frizierei Viorikai Ločmelei un Baltinavas vidusskolas direktoram Imantam Slišānam par iespēju iepazīt jūsu darbu.

Baltinavas vidusskolas 4. klase un skolotāja Lilita Kūkoja

Baltinavas vidusskolas 4. klase piedalās Ēnu dienā 2016 0Baltinavas vidusskolas 4. klase piedalās Ēnu dienā 2016 1Baltinavas vidusskolas 4. klase piedalās Ēnu dienā 2016 2Baltinavas vidusskolas 4. klase piedalās Ēnu dienā 2016 3Baltinavas vidusskolas 4. klase piedalās Ēnu dienā 2016 4