Jauno mācību gadu sākam attālināti!

Labdien, skolēni, vecāki, skolotāji! Klāt 1.septembris- Zinību diena, kas ievada jauno mācību gadu. Skolas tehniskie darbinieki un skolotāji veikuši lielu darbu, gatavojoties jaunajam mācību gadam. 26.augustā skolu apmeklēja jaunā Balvu novada izglītības speciālistu vadības komanda, atzinīgi novērtējot gatavību jaunajam mācību gadam.

Diemžēl, šodien, 31.augustā, pieņemts lēmums jauno mācību gadu sākt, mācoties attālināti līdz 10.septembrim (informācija par to jau nodota whatsapp grupās). Kāpēc? Veicot testēšanu, ir atklāti daži pozitīvi testi (ir konstatēts Covid-19) gan skolēniem, gan skolas darbiniekiem. Rezultātā vairāki skolēni un skolas darbinieki ir atzīti arī par saslimušo kontaktpersonām. Konsultējoties ar Baltinavas ģimenes ārsta prakses dakteri, ar SPKC (Slimību profilakses un kontroles centra) Latgales reģiona epidemioloģiem, konsultējoties un saskaņojot ar Balvu novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadību, pieņemts lēmums Baltinavas vidusskolā visiem izglītojamajiem mācības organizēt attālināti no 1.septembra līdz 10.septembrim ieskaitot, jo šobrīd pats galvenais- drošība.

Runājot par epidemioloģisko situāciju, jāuzsver, ka mēs katrs esam atbildīgs par individuālo un kolektīvo drošību. Aicinot uz sapratni un sadarbību izaicinājumu pārvarēšanā, vēlu stipru veselību un labas sekmes jaunajā 2021./2022.mācību gadā!


Zinību dienā- 1.septembrī plkst. 9.00 klases audzināšanas stunda tiešsaistē!


Cieņā,
Imants Slišāns, Baltinavas vidusskolas direktors
26522144 (ja ir jautājumi, droši zvaniet, rakstiet)