Aizvadīta Sportiskā svētdiena Baltinavā


22. augustā Baltinavā notika sportiskas aktivitātes pagasta iedzīvotājiem un ciemiņiem. Kamēr sportisti sacentās volejbola un zoles turnīros, bērni izklaidējās piepūšamajā atrakcijā. Volejbola turnīra pārtraukumos arī bērni izmantoja iespēju izspēlēties smiltīs un mācīties servēt bumbu.
Sieviešu grupā volejbola turnīrā spēlēja dalībnieces no Rēzeknes. Kā labākā spēlētāja tika apbalvota Iveta Mikuča. Jauktajās komandās spraigās cīņās tika noskaidroti uzvarētāji Matīss Keišs un Intars Bleidels.
Sīva cīņa notika zoles turnīrā. Pirms ārkārtas situācijas izsludināšanas valstī, ik gadu rudenī kultūras namā notika zoles turnīri, tāpēc zoles spēlētājiem bija patīkami satikties un kopā uzspēlēt, pēc ieilgušā pārtraukuma. Vairāku stundu ilgajā turnīrā kā labākais zoles spēlētājs tika apbalvots Jānis Gruševs.
Sportiskās svētdienas izskaņā pasākuma dalībnieki baudīja sieviešu biedrības “Vaivariņi” sagatavoto zupu. Liels paldies biedrībai par iniciatīvu pasākuma dalībā un garšīgo zupu, kas lieliski sasildīja pasākuma dalībniekus pēc izmirkšanas lietū.
Paldies volejbola turnīra tiesnesim Henriham Loginam- Slišānam un zoles turnīra tiesnesim Andrim Ločmelim par modrību un profesionalitāti, tiesājot komandas un spēlētājus.


Fotogalerija no pasākuma apskatāma šeit.


Informācija, foto: Madara Siliņa,
Sabiedrisko attiecību speciāliste