Atskats uz Olimpisko dienu- 2021Vasara rit pilnā sparā, bet, atskatoties uz aizvadīto mācību gadu, informācija par sportisku pasākumu mācību gada noslēgumā.
Latvijas Olimpiskā komiteja arī šogad rīkoja tradicionālo Olimpisko dienu. Jau otro gadu pēc kārtas Olimpiskā diena bija pārvērsta par Olimpisko mēnesi, kas nozīmē, ka sportu un veselību veicinošas aktivitātes tika izvērstas pat mēneša garumā. Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos bija “Mēs esam #SPORTIŅĀ”. Šogad Olimpiskā mēneša tradicionālajām aktivitātēm klāt pievienojās vēl virkne papildiespēju, kā šajā laikā droši var nodarboties ar sportu.


Šajā olimpiskajā gadā arī Baltinavas vidusskola bija pievienojusies Balvu novada organizētām aktivitātēm. Skolēnu uzdevums bija mēneša garumā iesūtīt video ar dažādiem vingrinājumiem svaigā gaisā. Olimpiskais mēnesis-2021 noslēdzās 21. maijā ar Olimpisko dienu un kopējo Vislatvijas vingrojumu, un arī starp septiņām Balvu novada skolām bija sīva konkurence, lai varētu noskaidrot pasākuma uzvarētāju. No mūsu skolas bija izvirzīti vairāki pretendenti ar savu video rullīti. Fināla vērtējumā no Baltinavas vidusskolas piedalījās Fogelu ģimenes zēni ar vienreizēji forši paveiktu darbiņu, par ko gribu pateikt viņiem lielu paldies. Rezultātā zēniem tika izsniegti sertifikāti un mazas balviņas par piedalīšanos Olimpiskās dienas pasākumā, bet skola saņēma balvā grāmatu un bumbu.


Vjačeslavs Gamazins,
Baltinavas vidusskolas sporta skolotājs