Aicinājums palīdzēt!

Par baltinavietes Kaivas Ločmeles veselības stāvokli stāsta viņas mamma Anita Ločmele:


Būs jau vairāk kā desmit gadi, kā mana meita uzsāka šo nepārtraukto cīņu ar dažādiem neiroloģiskiem simptomiem.
Šajā laika posmā tika apmeklēti visi iespējamie Latvijas un daudzi arī citu valstu ārsti, bet saņemtās diagnozes nedeva nekādu pamatojumu Kaivas progresējoši brūkošajai veselībai. Manai meitai tika piešķirtas dažādas diagnozes: veģetatīvā disfunkcija, depresija, hronisks nogurums, stress, hroniskas galvassāpes, vertigo u.c. Kaiva izmēģināja daudzveidīgas ārstēšanas terapijas un saujām dzēra dažādas zāles, bet nekas nepalīdzēja.
Pēdējo 2 gadu laikā viņas stāvoklis ir būtiski pasliktinājies. Kaiva sāka izjust spēcīgus reiboņus pat no mazākās galvas kustības, vertigo un sliktu dūšu, migrēnas, nepārtrauktus tinnitus, vizuālos traucējumus, ķermeņa nejūtību, muskuļu vājumu, pastāvīgas spiediena izmaiņas galvā, problēmas ar līdzsvaru, ārkārtīgu nogurums un vēl daudzus citus nepatīkamus simptomus, kuri ir atņēmuši viņai spēju strādāt un dzīvot «normālu» dzīvi bez līdzcilvēku nepārtraukta atbalsta.
Pēdējās pārbaudes un MRI skenēšanas atklāja patoloģijas Kaivas galvā, kā cerebrospinālā šķidruma uzkrāšanos galvas frontālajā daivā un novirzes smadzeņu frekvenču intervālos. Šīs jaunatklātās pataloģijas mums beidzot norādīja pareizo virzienu diagnozes meklēšanā.
Tas paņēma vairāk kā 10 gadus, lai uzzinātu, ka viņa cieš no Kraniocervikālās nestabilitātes (Craniocervical instability).
Pēc ilgiem pētījumiem un intensīvām pārrunām ar dažādiem ārstiem un medicīnas iestādēm mēs esam atraduši klīniku ASV, kas jau 28 gadus veiksmīgi ārstē Kraniocervikālo nestabilitāti un simptomus, kuri ir arī manai meitai. Diemžēl Eiropā nav šādu klīniku, kurās ārstē šādu simptomātiku.
ASV klīnika ir izskatījusi Kaivas medicīnisko vēsturi un piedāvājusi uzsākt ārstēšanos jau šajā augustā. Tā kā viņas stāvoklis pasliktinās, tad vēlamies to uzreiz izmantot.
Reģeneratīvās medicīnas šūnu terapijas ilgums Kaivas kakla daļas skriemeļu ārstēšanai un nostiprināšanai aizņems 10-12 nedēļas, un kopējās izmaksas par to ir ap €46,000 (£40,000)


Mēs būsim ļoti pateicīgi par jebkādu jūsu finansiālu atbalstu.
Ja ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mani (Anita Ločmele- 28395837).
Lūdzu, dalieties mūsu stāstā, lai kopā mēs varam palīdzēt manai meitai Kaivai atgriezties normālā dzīvē!
Mans bankas konts: LV33UNLA0050019747032 ar norādi «Ziedojums Kaivai»