Uzspēlē “Trip-Trip” pierobežā!

Laika posmā no 8. maija līdz 8. jūnijam aicinām Viļakas un Baltinavas iedzīvotājus un novadu viesus nedaudz savādāk pavadīt savu brīvo laiku un uzspēlēt “Trip -Trip” pierobežā. Tā ir spēle- paslēpe, kurā foto detaļās paslēpušies gan populāri, gan mazāk zināmi objekti, kas ikdienas steigā iespējams palikuši nepamanīti. Dalībniekiem mēneša laikā jādodas un jāatrod šie objekti.
Spēle ir lielisks veids kā pavadīt laiku ģimenes un draugu lokā, izbaudīt sacensību garu, uzzināt daudz jauna un vienlaikus iepazīt pierobežas interesantākos tūrisma un apskates objektus. Esi spēles vadītājs un dodies meklēt paslēpušos objektus no 1 līdz 30, kā arī izpildi papildus 5 uzdevumus.


1. Spēles norises laiks.

Spēle notiek no 8. maijam — 8. jūnijam. Doties objektu meklējumos var jebkurā sev vēlamā laikā. Objektu meklēšanas secībai nav nozīmes. Tā norisinās brīvā dabā Baltinavas un Viļakas novada teritorijās.


2. Spēles dalībnieki.
Spēlē var piedalīties individuāli, draugu kompānija vai visa ģimene kopā divu mājsaimniecību ietvaros.


3. Spēles norise un uzdevumi.
Spēles uzdevumi pieejami digitāli Baltinavas un Viļakas novada tūrisma facebook kontos un novadu mājas lapās (Trip-Trip-pierobeza-uzdevumu lapa atrodama šeit). Pirms dodies objektu meklējumos, rūpīgi izpēti fotogrāfiju fragmentus.
Katrs dalībnieks savu maršrutu un darbības plānu sastāda pats un izlemj kādā secībā un kādus objektus meklēs. Nepieciešams atrast pēc iespējas vairāk objektus un izpildīt 5 papildus uzdevumus.
Pareizās atbildes saraksti brīvā formā, pie attiecīgā cipara uzraksti objekta nosaukumu un kur nepieciešams arī uzdevuma pareizo atbildi.
Atrodi paslēpušos tūrisma objektus pēc to fragmentiem un nofotografē šos objektus tā, lai fragmenti ir redzami fotogrāfijās. Atsūti arī dažas bildes no meklēšanas procesa.


4. Vērtēšanas kritēriji.
Katrs pareizi uzminētais objekts ar pareizi nobildētu foto dod 1 punktu. Kopējais rezultāts tiek noteikts, saskaitot kopā punktus par precīzi atrastajiem objektiem un izpildītajiem uzdevumiem, kopējais iespējamais punktu skaits ir 35 punkti.
Ja vēlies pretendēt uz balvu, uzdevumu rezultātus un fotogrāfijas ar objektu nosaukumiem iesūti turisms@vilaka.lv, turisms@baltinava.lv vai WhatsApp: T.28686600 līdz 8. jūnija plkst.23.00. Neaizmirsti minēt arī savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, lai varētu sazināties, ja būsi laimīgais balvas ieguvējs.
Augstāko vietu iegūst dalībnieks, kas savāks visvairāk punktu. Ja vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, tad tiks veikta izloze un pirmo trīs augstāko vietu ieguvēji tiks pie pārsteiguma balvām.


5. Izlozes veikšana.
Uzvarētāji tiks paziņoti Viļakas un Baltinavas novadu Facebook kontos @visitvilaka un @baltinavasnovads līdz 11. jūnijam. Organizētāji personīgi sazināsies ar laimīgajiem balvu ieguvējiem un vienosies par balvu saņemšanu.


6. Ierobežojumi.

Ņem vērā tajā brīdi valstī noteiktos epidemioloģiskos COVID-19 izplatīšanās ierobežojumus.
Esi atbildīgs! Ievēro arī visus ceļu satiksmes noteikumus! Organizatori nav atbildīgi par spēles laikā gūtajām traumām.


7. Spēles organizatori.

Viļakas novada tūrisma speciāliste (Viļakas novada muzejs) un Baltinavas novada pašvaldības tūrisma informācijas konsultante.