Tiešsaistes Iedzīvotāju forums


Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021.gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā, programmas “Demokrātijas kultūra”. Biedrības „RITINEITIS” projekts „Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē” (Nr. AIF/2020/SDK/35).


Aicinām uz tiešsaistes Iedzīvotāju forumu


Biedrības „RITINEITIS” projekta «Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē» mērķis — stiprināt un nodrošināt atbalstu Ziemeļlatgales iedzīvotāju pilsoniskās līdzdalības pasākumiem veicinot biedrību un aktīvo kopienu sadarbību.
Foruma mērķis aktivizēt vietējās kopienas un apkaimes iedzīvotājus, pievērst uzmanību iedzīvotāju viedokļiem, paust idejas un ieviest tās dzīvē, attīstot sadarbības mehānismus starp dažādām sabiedrības grupām un sektoriem- nevalstiskajām organizācijām (NVO), valsts pārvaldes institūcijām, pašvaldībām, izglītības iestādēm, uzņēmējiem u.c.


22.aprīlī plkst. 11:00 ar pirmo IDEJU PIETURU „Savas kultūrzīmes saglabāšana un izcelšana” kopā ar kultūras darbiniekiem un radošo profesiju pārstāvjiem uzsākam tiešsaistes IEDZĪVOTĀJU FORUMU
Projekta ietvaros plānotas vairākās Ideju pieturas: 7.maijā plkst. 11:00 nevalstisko organizāciju un aktīvo iedzīvotāju Ideju pietura „Kā dzīvot un redzēt savādāk”. Turpmāk arī jauniešu; senioru; izglītības un mūžizglītības; sociālās aizsardzības un iekļaujošās sabiedrības Ideju pieturas.
Zoom saite 22.aprīļa Ideju pieturai „Savas kultūrzīmes saglabāšana un izcelšana”: us02web.zoom.us/j/81873896811?pwd=SStQOUw4ckJsd1p3RlFVQ2pUbWgrdz09
Meeting ID: 818 7389 6811; Passcode: 123
Saīsinātā adrese: ej.uz/zjko


Nav nepieciešams iepriekš reģistrēties vai pieteikties.
Lūgums pievienoties ne ātrāk kā 10 minūtes pirms pasākuma sākuma.
Ja rodas problēmas ar pieslēgšanos līdz plkst. 11:00 zvaniet 29458539.
Atverot adresi pārlūkprogrammā, atļaujiet kameras un mikrofona izmantošanu (Allow).
Pieslēdzoties korekti ierakstiet savu vārdu un uzvārdu.


Projektu ”Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē!” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.