Atvadu vārdi Ilgai Ločmelei (14.04.1959 – 10.04.2021)

«Mēs nezinām, kad, kurš vai kura
Kā nākamie mūs pametīs
Kā dzirksts no sūrā ugunskura,
Kas ir jau izdzisis gandrīz.
Mēs velti skumstam, velti minam
Šo mūža mīklu grūtāko.
Cik labi, ka tik vien mēs zinām,
Cik jāzin, – vairāk it neko.»
(J. Osmanis.)

2021.gada 10.aprīlī, 61 gada vecumā, teju dažas dienas pirms savas dzimšanas dienas, mūžībā devusies ilggadējā Baltinavas novada domes darbiniece Ilga Ločmele.
Ilgas dzīves ceļš aizsākās 1959.gada 14.aprīlī, Briežuciemā, Pūšļevas ciemā. Ilga bija vienīgais bērns ģimenē. Māte strādāja par angļu valodas skolotāju Briežuciema 8-gadīgajā skolā, tēvs bija būvdarbu vadītājs padomju saimniecībā “Briežuciems”.
Skolas gaitas Ilga sākusi Briežuciema 8-gadīgajā skolā. Pēc tam absolvējusi Baltinavas vidusskolu. Tālāk dzīves gaitas aizvedušas uz Rīgu, kur studējusi Latvijas Universitātē Ekonomikas fakultātē.
Pēc universitātes absolvēšanas atgriezusies dzimtajā Briežuciemā, strādājusi par padomju saimniecības “Briežuciems” galveno grāmatvedi.
Pēc p.s.”Briežuciems” likvidācijas Ilga darba gaitas turpināja Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā. Laika periodā no 2010.gada līdz 2016.gadam bija Baltinavas novada domes Finanšu nodaļas vadītāja. Kolēģi viņu atceras kā apzinīgu darbinieci, vienmēr optimistiski noskaņotu, sirsnīgu cilvēku. Nu Ilga noraugās uz mums no mākoņa maliņas…..
Atvadīšanās no Ilgas Ločmeles notiks ceturtdien, 15.aprīlī plkst.13:00 Breksenes kapsētā.
Sirsnīgā piemiņā noliecam galvas un izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem!
Baltinavas novada dome