Ziemas prieki Baltinavas muižas parkā

Ziemas prieki Baltinavas muižas parkā

Jau sesto gadu pēc kārtas Ziemeļlatgales pašvaldību tūrisma speciālisti un uzņēmēji pasākuma “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē” ietvaros sagatavoja brīvdienu piedāvājumu visai ģimenei.
20. februārī Baltinavas muižas parkā ģimenes ar bērniem, līdzi paņēmuši slidināšanās inventāru, traucās lejup pa estrādes kalniņu. Laika apstākļi izklaidēm svaigā gaisā bija īpaši labvēlīgi. Kārtīgi izslidinājušies, bērni veidoja smilšu zīmējumus sniegā, rakstus jeb īpašas mandalas. Kāds rakstīja savu vārdu, burtus, kāds zīmēja skaistus rakstiņus uz apsnigušajiem bluķiem blakus estrādei. Mazākie bērni labprāt izspēlējās ar smilšu lāpstiņām.
Īpaši lielu prieku bērniem sniedza ponijmeitene Grieta, kas ar savu šarmu apbūra teju katru pasākuma apmeklētāju. Bērni labprāt paijāja un fotografējās ar mīlīgo poniju, vizinājās zirdziņa mugurā… pat vairākas reizes pasākuma ietvaros.
Ikvienam interesentam pasākuma “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē” ietvaros bija iespēja piedalīties arī interaktīvā un izklaidējošā spēlē “Baltinava”, kuras ietvaros jāatbild uz jautājumiem, jāatrisina uzdevumus, jānofotografējas ar dažādiem objektiem. Spēle joprojām ir aktīva un pieejama. Vairāk informācijas: www.baltinava.lv/news/3028-bkc-aicina.html .


Pasākuma fotogalerija apskatāma šeit.
Madara Siliņa,
Baltinavas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste