Jau šonedēļ- "Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē"

Jau šonedēļ-

Jau sesto gadu pēc kārtas Ziemeļlatgales pašvaldību tūrisma speciālisti un uzņēmēji ir sagatavojuši brīvdienu piedāvājumu visai ģimenei “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, kas šogad būs pieejams 20. un 21. februārī. Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, apkopotās aktivitātes galvenokārt saistītas ar pastaigām svaigā gaisā un iespējām izgaršot vietējo uzņēmēju sarūpētos gardumus ar līdzņemšanas starpniecību.


Baltinavas novada muižas parkā aicinām izbaudīt aktivitātes svaigā gaisā (ar iepriekšēju pieteikšanos: 29364993):
— Vizināšanās ponija mugurā (maksa par vienu apli- 2 EUR).
— Slidināšanās no kalniņa (ņemiet līdzi ragaviņas, plēves, slidināšanās paliktņus).
— Smilšu mandalu veidošana sniegā.
— Ikviens tiek aicināts pārbaudīt savu erudīciju, radošumu un precizitāti, piedaloties interaktīvā un izklaidējošā spēlē «Baltinava». Atbildi uz jautājumiem, atrisini uzdevumus, nofotografējies ar dažādiem objektiem (vairāk informācijas www.baltinava.lv/news/3028-bkc-aicina.html ).


Pilna brīvdienu programma ir apskatāma šeit, kā arī ērtākai brīvdienu plānošanai šeit ir atrodama karte ar aktivitāšu norises vietām.
Kā papildus motivācija ģimenes lokā apmeklēt kādu no programmā piedāvātajām vietām ir pārsteigums no Ziemeļlatgales uzņēmējiem. Aicinām jūs savas brīvdienas iemūžināt un publicējot kādā no sociālajiem tīkliem (Facebook, Instagram) savas fotogrāfijas pievienot mirkļbirku #Ziemeļlatgale2021. Tiem, kuri būs radoši, sirsnīgi vai kā citādi interesanti izstāstījuši savu Ziemeļlatgales stāstu, mēs sarūpēsim dāvanas.