BKC aicina

BKC aicina

Februāri iesāksim ar jaunām aktivitātēm. Ikviens tiek aicināts pārbaudīt savu erudīciju, radošumu un precizitāti, piedaloties interaktīvā un izklaidējošā spēlē.
Lai piedalītos, Tev nepieciešams:
• Lejupielādēt mobilo aplikāciju “Actionbound”;
• Telefons ar kameru;
• Interneta pieslēgums (ne visu spēles laiku);

Lai nepārkāptu pulcēšanās ierobežojumus, vienā spēlē var piedalīties viens dalībnieks.
Spēle ir sadalīta vairākos aktivitāšu blokos, tās laikā Tev būs jāatbild uz dažādiem jautājumiem par apkārtnotiekošiem procesiem, jātiek galā ar erudīcijas uzdevumiem, jānofotografējas ar dažādiem objektiem, kā arī jāatrod konkrētas vietas Baltinavā, vadoties pēc GPS norādēm. Aplikācijā būs pieejama visa paskaidrojošā informācija, kā rīkoties soli pa solim.
Interneta pieslēgums šajā spēlē būs vajadzīgs 3 gadījumos :
1) Sākumā, kad spēlē tiks ielādēti paredzētie uzdevumi un kartes;
2) Laikā, kad pirms orientēšanās bloka telefons mēģinās noteikt Tavu atrašanās vietu (jābūt ieslēgtai opcijai «Atrašanās vieta»);
3) Noslēgumā, kad augšupielādēsi savu paveikto (bildes, video, atbildes);
Pārējā laikā internets telefonā nav obligāts!


Lai sāktu spēli ➛ lejupielādē aplikāciju “Actionbound” ➛ uzinstalē to telefonā ➛atverot to, izvēlies sadaļu „Atrast aktivitāti” ➛ izvēlies „Meklēt”➛ meklētājā raksti — Baltinava ➛Izvēlies spēli un spied „Sākt” ➛tiks ielādēti spēles uzdevumi un kartes – šajā brīdī ir nepieciešams pieslēgties Wi-fi/mobilajiem datiem ➛ieraksti savu vārdu un uzvārdu (svarīgi norādīt īsto vārdu/uzvārdu, lai varētu apkopot rezultātus un noskaidrot uzvarētājus) ➛piekrīti noteikumiem un spied „Sākt”
Tāpat, spēles nobeigumā svarīgi nospiest pogu «Sākt augšupielādi»; kad ekrānā redzams paziņojums „Apsveicam, tu to izdarīji!”, spiest «Parādīt rezultātus». Neaizmirsti ielikt ķeksīti pie «Publicēt rezultātus un saturu platformā actionbound.com»un nospiest «Tālāk». Tikai tā mēs saņemsim jūsu atbildes un spēsim izvērtēt, kurš ir labākais. Lai netērētu mobilos datus, iesakām augšupielādi veikt tad, kad esi pieslēdzies WI-FI! Spēli jebkurā brīdī iespējams nopauzēt, tā nekur nepazudīs (izvēlne aplikācijas labajā augšējā stūrī).


Spēle būs aktīva līdz 1. martam. Trīs dalībniekiem, kas iegūs visvairāk punktus, paredzētas pārsteiguma balvas. Neskaidrību gadījumā rakstiet uz www.facebook.com/BaltinavasKC .
Veiksmi!