Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā

Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā

Jau tradicionāli Ziemassvētku laiks Baltinavas Mūzikas un mākslas skolā tika pavadīts, ar saviem talantiem iepriecinot novada seniorus. Skolas audzēkņi gada nogalē radošajās darbnīcās gatavoja suvenīrus, lai tos nogādātu vientuļajiem novada senioriem un sveiktu Ziemassvētkos. Šogad ciemos ar bērnu sagatavotajām dāvanām brauca Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas skolotāja Lilita Kūkoja un sociālā dienesta vadītāja Evita Pundure.
Savukārt 20. decembrī ar sagatavotu mūzikas programmu audzēkņi devās uz Šķilbēnu sociālo aprūpes centru, lai iepriecinātu tā iemītniekus ar koncertu, kā arī sveiktu sava novada iemītniekus Ziemassvētkos.
21. decembrī mūzikas programmu audzēkņi devās uz Balvu pansionātu, kur, gan ar Ziemassvētku dziesmām, populāriem Ziemassvētku skaņdarbiem, gan dejām iepriecināja šeit mītošos seniorus. Arī te īpaši mīļi tika apsveikti Baltinavas novada iedzīvotāji.
Koncertus sagatavoja skolotāji Dita Nipere, Liene Logina, Jeļena Andrejeva, Aigars Bukšs, Romualda Dāvida un Marija Bukša.
Paldies Baltinavas novada domei par transportu, kā arī sociālajam dienestam par iespēju iegādāties augļus cienastam! Visiem kopā mums izdevās dalīties svētku priekā un iepriecināt daudzas balti sudrabotas sirdis. Lai šī sirsnība turpinās visa gada garumā. Būsim viens otram blakus!

Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 0Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 1Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 2Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 3Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 4Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 5Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 6Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 7Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 8Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 9Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 10Gada nogales pasākumi Mūzikas un mākslas skolā 11