RSS

Baltinavas mūzikas un mākslas skola

← Iepriekšējā Nākamā → 1 2 3 4 Pēdējā
Attēlotas 1-15 no 108
Jaunākās galerijas

Muzikālais uzvedums “ADATA” Baltinavā

12 stundas atpakaļ
20. februārī klausītājiem no Baltinavas, Viļakas, Kārsavas Mūzikas un mākslas skolas, kā arī citiem interesentiem bija iespēja klausīties J.Ivanova Rēzeknes mūzikas v-skolas audzēkņu un pedagogu izpildījumā Z.Liepiņa un A.Manfeldes muzikālo drāmu "Adata"
Baltinavas mūzikas un mākslas skola

Baltinavas KN Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas koncerts

4 dienas atpakaļ
Baltinavas Kultūras namā 20.februārī plkst.15.00 būs iespēja baudīt Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas fragmentus koncertā "Adata". Ieeja bezmaksas.
Baltinavas mūzikas un mākslas skola

Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi skatās baletu "Riekstkodis"

21 diena atpakaļ
Jaunajā gadā ieejot, Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi devās uz Rīgu, lai baudītu Pētera Čaikovska baleta izrādi “Riekstkodis’’ Latvijas Nacionālajā Operas un Baleta teātrī.
Baltinavas mūzikas un mākslas skola
Skolas darbības pamatmērķi

1. Radīt apstākļus, lai veicinātu to vērtību un prasmju, kas nepieciešamas humānas, atklātas, demokrātiskas, sabiedrības radīšanai un uzturēšanai, lai nodrošinātu profesionālās ievirzes izglītības programmās noteikto mērķu sasniegšanu:

- izglītojamajiem radīt motivāciju mācīties un nodrošināt iespēju sagatavoties profesionālās vidējās izglītības ieguvei;

- sekmēt izglītojamā veidošanos par garīgi attīstītu, brīvu un radošu personību;

- veidot izglītojamā pozitīvu attieksmi pret līdzcilvēkiem;

2. Nodrošināt efektīvas un nepārtrauktas pārmaiņas, kas sekmētu Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas darba rezultātu kvalitāti, izglītojamo un pedagogu radošo darbību un sadarbību visos līmeņos

3. Sekmēt Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas, kā galvenās kultūrvides saglabātājas un veicinātājas apkārtējā sabiedrībā funkcijas.