Baltinavas vidusskolas jaunieši izstādē “Skola 2017”

No 24. līdz 26. februārim Ķīpsalā notika izstāde «Skola 2017». Vairāk nekā 140 dalībnieki no 15 valstīm piedāvāja informāciju par jaunākajām un populārākajām mācību programmām, valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, tehnikumiem, mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām. Dalībnieki informē par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām

Arī Baltinavas vidusskolas 11. un 12. klases audzēkņi apmeklēja šo pasākumu. «Skola 2017» dalībniekiem izstādes dienās bija sarūpējuši dažādās aktivitātes un konkursus. Apmeklētāji varēja «pielaikot» profesijas un piedalīties aizraujošās aktivitātēs. Piemēram, skolēniem bija iespēja, aizpildot testu, noskaidrot veiksmīgāko profesijas izvēli. Dažas no izglītības iestādēm bija atvedušas simulācijas stendus, jauniešiem tika piedāvātas dažādas skaistumkopšanas procedūras, foto pakalpojumi, militāro ierīču demonstrācijas.
Ļoti plašs bija informatīvo bukletu klāsts. Jaunieši atzina, ka guvuši bagātīgu priekšstatu par sev iepriekš nezināmām izglītības iestādēm un profesijām.
Blakus telpā bija izvietota grāmatu izstāde, kur varēja iepazīties ar dažādu izdevniecību un grāmatu apgādu jaunākajiem izdevumiem.


11. un 12. klases audzinātājas
Indra Keiša un Inta Ludborža