Lāses kauss 2017

8. februārī „A”grupai un 15. februārī „B” grupai Balvos notika starpnovadu pirmais posms atlases sacensībām volejbolā „Lāses kauss 2017”, kas sapulcināja labākās novadu komandas, lai noskaidrotu uzvarētājus, kuri iegūs tiesības piedalīties finālā Rīgā. Komandu spēki bija vienlīdzīgi. Spēles bija īsas, bet aizraujošas un emocionālas. Pa galam neveiksmīgas sacensības izrādījās mūsu A grupas jauniešiem, jo vairāki faktori bija kā šķērslis uzvarai, kas arī sekmēja gala iznākumu. Kā rezultātā sacensībās mūsu jaunietes ieguva 2. vietu, bet jaunieši ierindojās 4. vietā.
Labāk ir klājies B grupas volejbolistiem, kur četru skolu konkurencē, cīnoties punkts punktā zēni palika 3. vietā, bet mūsu meitenes ieguva 1. vietu, kā arī tiesības pārstāvēt Baltinavas vidusskolu aprīlī finālsacensībās Rīgā.

Baltinavas vidusskolas A grupas meiteņu komandā spēlēja: K. Keiša, D. Zelča, M. Graudumniece, I. Jermacāne, K. Circene, I. Keiša, A.L. Kušnire, L. Skangale, zēnu komandā: A. Keišs, J. Keišs, E. Jermacāns, J. Kašs, R. Logins, I.B. Skabs, E. Kleins.
B grupu pārstāvēja – meitenes: K. Circene, I. Keiša, A.L. Kušnire, L. Skangale, P. Kleine, S. Diča, N. Oļipova — zēni: R. Logins, I.B. Skabs, A. Mežals, J. Doroškevics, E. Kleins, I. Bleidels, M. Keišs.

V. Gamazins, Baltinavas v-skola