Pārbauda savus spēkus Stipro skrējienā

Pārbauda savus spēkus Stipro skrējienā

29. augustā Svātūnes karjerā jau otro gadu sportistus un citus interesentus gaidīja Stipro skrējienam sagatavotā trase. Dabiskais karjera reljefs īpaši piemērots šāda veida sportam un dalībnieki to novērtēja.
Skrējēji pārvarēja gan nepļautas pļavas, aizaugušus brikšņus, smilšu kalnus un akmeņu krāvumus. Šoreiz trasē bija arī jāpeld un jābrien pa ūdeni un dubļiem, kā arī jānes smilšu maisi. Prieks bija trasē redzēt tik daudz bērnu, kurus pārbaudījumi nebiedēja. Kopumā skrējienā piedalījās 11 sportisti. Mazākie bērni pārvarēja 3 km distanci, bet lielākie un pieaugušie 5 km.
Vīriešu grupā uzvarēja Artis Logins no Šķilbēnu pagasta, 2. vieta Jānim Circenam, 3. Dzintaram Barkānam no Kārsavas.
Bērnu grupā: 1. Rihards Kokorevičs, 2. — Kristaps Ločmelis, 3. — Oskars Kokorevičs.
Lielākie bērni, kuri pārvarēja visus 5 km: 1. Indriķis Circens, 2. Andžejs Krakops un 3. Jānis Jasinskis no Tilžas.
Paldies visiem dalībniekiem un viņu vecākiem par drosmi un izturību. Paldies Henriham Loginam — Slišānam par atbalstu un galvenā tiesneša pienākumu pildīšanu. Paldies Sarmai Sutugovai, Vintaram un Andžejam Krakopiem par palīdzību trases sagatavošanā. Paldies Jurim Sutugovam par atbalstu pasākuma dienā.


Inta Krakopa,
Kultūras nama vadītāja

Pārbauda savus spēkus Stipro skrējienā 0Pārbauda savus spēkus Stipro skrējienā 1Pārbauda savus spēkus Stipro skrējienā 2Pārbauda savus spēkus Stipro skrējienā 3Pārbauda savus spēkus Stipro skrējienā 4Pārbauda savus spēkus Stipro skrējienā 5