Latvijas valsts simtgades projekti digitālajos resursos

Latvijas valsts simtgades projekti digitālajos resursos

Laikā, kad Latvijā izsludināta ārkārtēja situācija un baudīt dažādus notikumus klātienē nav iespējams, aicinām iesaistīties, izzināt, skatīties un baudīt Latvijas valsts simtgades programmas notikumus digitāli!
Šajā adresē www.lv100.lv/jaunumi/lv100-projekti-digitalajos-resursos/ pieejami izziņas avoti, virtuālas izstādes, notikumi video arhīvā, raidījumi/ video sižeti, kā arī iespēja radoši izpausties, iesaistoties piedāvātajās aktivitātēs:


— Iejūsties Krišjāņa Barona ādā un palīdzēt pārrakstīt Latviešu folkloras krātuvē glabātos folkloras materiālus akcijā «Simtgades burtnieks» | lv100.garamantas.lv/ .
— Pievienot fotogrāfiju un stāstu par savas ģimenes un dzimtas, darba kolektīva vai organizācijas vēsturē svarīgu notikumu, personību vai vietu Latvijā virtuālajā attēlu galerijā «Gadsimta albums» | www.latvijasgadsimts.lv .
— Atbildēt uz jautājumiem par Latvijas valsts vēsturi dažādos laika posmos un noskaidrot savu vēstures zināšanu līmeni testā «Atmini vēsturi» | www.mk.gov.lv/lv/atmini_vesturi .