A grupas volejbola sacensības

A grupas volejbola sacensības

4. novembrī mūsu pašu Baltinavas vidusskolā norisinājās Balvu novada atklātās skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā „A" grupas jauniešiem un jaunietēm, kurās paši baltinavieši ņēma aktīvu darbību, lai aizstāvētu savas skolas godu!

Baltinavas jauniešiem bija ļoti sīva konkurence, jo uz sacensībām bija ieradušās 6.komandas no bijušā Balvu rajona skolām, tās bija – Bērzpils vidusskola, Viļakas Valsts ģimnāzija, Balvu Valsts ģimnāzija, Tilžas vidusskola, Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola, Rekavas vidusskola.

Pirmā spēle baltinaviešiem bija pret Viļakas Valsts ģimnāziju, kurā mūsējie guva pārliecinošu uzvaru. Spēle pret Rekavas vidusskolu bija ļoti sīva, jo komandas „mina papēžus" viena otrai, tomēr mūsējie guva uzvaru šajā spēlē. Baltinaviešiem veicās ļoti labi un pārējās spēles tika veiksmīgi uzvarētas, kā rezultātā komandai bija jācīnās par 1.vietu! Sliktāk negāja arī Rekavas vidusskolai, ar ko mūsu skolas jauniešiem bija cīņa par 1. vietu. Spēle ritēja diezgan interesanti, jo 1. setā uzvaru guva pretinieki, tomēr mūsējie nepadevās un nākošo setu vinnēja, priekšā bija 3. izšķirošais sets. Abas komandas cīnījās, atdodamas visus spēkus, bet Baltinavas komanda uzvarēja šo setu.

Rezultātā mūsu jaunieši izcīnīja 1.vietu. Komandā spēlēja -Arvils Keišs (10.klase), Zigmārs Keišs (10.klase), Jānis Keišs (11.klase), Lauris Keišs (11.klase), Valters Doru (12.klase), Dailis Langovskis (12.klase), Edgars Jermacāns (11.klase). Sveicam čempionus!

Jaunietēm bija nedaudz mazāka konkurence, kā jauniešiem, jo uz sacensībām bija ieradušās 3. komandas no – Balvu Valsts ģimnāzijas, Tilžas vidusskolas, Balvu Profesionālās un vispārizglītojošas vidusskolas.

Baltinavietēm pirmā spēle notika pret Balvu Profesionālo un vispārizglītojošo vidusskolu, kurā tika gūta pārliecinoša uzvara. Pārējās spēlēs mūsu jaunietēm veicās ļoti labi, tika gūtas tikai uzvaras, kā rezultātā notika cīņa pret Balvu Valsts ģimnāziju. 1.setā pārliecinošu uzvaru guva Balvu Valsts ģimnāzija, mūsu skolas jaunietes tomēr nepadevās un saņēmās, kā rezultātā guva vēl pārliecinošāku uzvaru 2. setā!

Jaunietes izcīnīja 1.vietu! Komandā spēlēja –Laura Skangale (7.klase), Krista Circene (8.klase),Dinija Zelča (10.klase), Marika Graudumniece (10.klase), Kristīne Keiša (11.klase), Anastasija Bolgarova (12.klase), Aiga Boldāne (12.klase), Elvija Ločmele (12.klase). Sveicam jaunietes ar uzvaru!

Baltinavas vidusskolas jaunieši un jaunietes guva tiesības pārstāvēt bijušo Balvu rajonu Latgales mēroga volejbola sacensībās.

Teksts, foto: V. Gamazins,

Baltinavas vidusskolas sporta skolotājs