Skolēni ekskursijā dodas "Pa lāča pēdām"

Skolēni ekskursijā dodas

22.maijā Baltinavas vidusskolas 1.-4.klašu skolēni kopā ar audzinātājām devās ekskursijā uz Balviem projekta “Skolas soma” ietvaros. Skolēnu ekskursija pagāja mierā un Dieva gādībā. Pat saule bija aizklāta ar mākonīšiem, lai bērniem nebūtu karsti. Nopilēja dažas silta lietus pilītes, bet tas mūs netraucēja sekot lācim pa pēdām Balvu parkā.

Programmā “Pa lāča pēdām” bērni pēc norādēm devās meklēt pazudušo Muzeja Lāci. To meklējot, bērni iepazina Lāča iemīļotākās vietas — Balvu Lāča dārzu un lielo Balvu dižozolu, kur lācim ļoti patīk uzkavēties. Nodarbības noslēgumā Lāču dārzā bērniem izdevās pat satikt pašu Lāci! Pēc tam skolēniem bija iespēja aplūkot muzeja ekspozīciju un izstādes, nodarbības beigās skolēni gatavoja savu spēka zīmi – Ūsiņa zīmi.
Laipnas gides mūs sagaidīja gan Balvu novada muzejā, gan bibliotēkā. Balvu bibliotēkā skolēni ar aizrautību spēlēja erudīcijas spēli “Vai Tu zini, kas ir Latvija!”.
Mēs redzējām, ka Balvi ir ļoti skaista un sakopta pilsēta. Vislabāk pavasara ziedoni var izbaudīt Balvu skvērā ar smaržu burvību un ziedu krāsainību. Paldies šoferim A. Višņakovam par vizināšanu.


Baltinavas vidusskolas skolotāja Rudīte Laganovska

Skolēni ekskursijā dodas "Pa lāča pēdām" 0Skolēni ekskursijā dodas "Pa lāča pēdām" 1Skolēni ekskursijā dodas "Pa lāča pēdām" 2Skolēni ekskursijā dodas "Pa lāča pēdām" 3Skolēni ekskursijā dodas "Pa lāča pēdām" 4Skolēni ekskursijā dodas "Pa lāča pēdām" 5Skolēni ekskursijā dodas "Pa lāča pēdām" 6Skolēni ekskursijā dodas "Pa lāča pēdām" 7