Noslēgusies Starptautiskā bērnu mākslas konkursa "Lidice 2019" Latvijas kārta

Noslēgusies Starptautiskā bērnu mākslas konkursa

Čehijas Republika katru gadu organizē starptautisku vizuālās mākslas konkursu “Lidice”. Tas norisinās jau 47. reizi un ietver vairākas pasaules valstis- gan Eiropā, gan Indiju, Ķīnu, Vjetnamu, Krieviju, Austrāliju un citas.
47. starptautiskā bērnu mākslas izstādes-konkursa «Lidice 2019» tēma bija "Ķīmija".
Konkursa Latvijas kārtā darbus vērtēja Valsts izglītības satura centra un Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra izveidota žūrija: — māksliniece Valda Knāviņa, mākslas metodiķe Dagnija Ramane un vizuālās mākslas metodiķe Viva Dzene, Starptautiskā bērnu mākslas konkursa „Lidice” Čehijā žūrijas komisijas locekle Ilze Rimicāne, kā arī Līgatnes “Amatu mājas” vadītāja Areta Raudzepa.
Baltinavas vidusskola un Baltinavas Mūzikas un mākslas skola šajā konkursā ar labiem panākumiem piedalās jau daudzus gadus. Arī šis gads nebija izņēmums. Laureātu diplomus saņēma un godu pārstāvēt Baltinavu Čehijas Republikā ar saviem radošajiem darbiem izcīnīja Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkne Aivita Šolina, Baltinavas vidusskolas skolēni- Rihards Cīrulis, Viktorija Oļipova un Agrita Luīze Kušnire, pie tam Agrita saņēma arī specbalvu no LU Ķīmijas fakultātes par ķīmiķa V. Ostvalda portretu.
Vēlēsim veiksmi jauno mākslinieku zīmējumiem -lai veicas Čehijā!


Indra Keiša

Noslēgusies Starptautiskā bērnu mākslas konkursa "Lidice 2019" Latvijas kārta 0Noslēgusies Starptautiskā bērnu mākslas konkursa "Lidice 2019" Latvijas kārta 1Noslēgusies Starptautiskā bērnu mākslas konkursa "Lidice 2019" Latvijas kārta 2Noslēgusies Starptautiskā bērnu mākslas konkursa "Lidice 2019" Latvijas kārta 3Noslēgusies Starptautiskā bērnu mākslas konkursa "Lidice 2019" Latvijas kārta 4