Baltinavas vidusskolas sportistu starti smilšu volejbolā un futbolā

Baltinavas vidusskolas sportistu starti smilšu volejbolā un futbolā

Līdz ar jaunā mācību gada sākumu Baltinavas vidusskolas sportisti sākuši aktīvi piedalīties un gūt godalgotas vietas starpnovadu sporta sacensībās.

Septembrī ar kuplu dalībnieku skaitu visās vecuma grupās devāmies uz Viļaku aizstāvēt skolas godu starpnovadu sporta spēļu sacensībās smilšu volejbolā. Neskatoties uz lielo komandu daudzumu, spēles visas dienas garumā ritēja ātri un aizraujoši. Intriga saglabājās līdz pēdējam brīdim, jo komandas bija spēkos diezgan līdzīgas, bet spēlēt traucēja lielās vēja brāzmas. Komandu vērtējums bija individuāls un noskaidroti arī uzvarētāji. Skolēniem tika pasniegtas medaļas un diplomi, pie kuriem arī tika A grupā: Jānis Keišs un Edgars Jermacāns- par iegūtu 3.vietu, Arvils Keišs un Zigmārs Keišs- par iegūtu 1.vietu, B grupā: Laura Skangale un Krista Circene- par iegūtu 1.vietu. Mazliet veiksmes pietrūka B grupas otrās komandas meitenēm, kā arī C grupas zēniem, kuri ierindojās 4. vietā. Savukārt, veltot savu brīvo dienu, 19. septembrī ne mazāk interesantas, skatāmas un apmeklētas spēles norisinājās Balvos, kur skolēnu sasniegumus vērtēja jau kā komandas darbu. Patiess prieks un gandarījums ir par mūsu skolas jauniešiem, jo kopvērtējumā A un B grupas ieguva 1.vietu un skaistus kausus, bet C grupa ierindojās 2.vietā. Individuāli gribētos atzīmēt: iegūta 1. vieta — Z. Keišam, A. Keišam (A grupā); 2. vieta – E. Jermacānam, J. Keišam (A grupā), S. Dičai, N. Oļipovai, G. Loginai (C grupā); 3.vieta – I. Bleidelam, M. Keišam, L. Miethke (C grupā).

Neskatoties uz aukstu rītu un pirmajām salnām, 30. septembrī Baltinavas vidusskolas A grupas jaunieši devās uz kārtējiem starpnovadu skolēnu sporta spēļu mačiem, lai noskaidrotu labākos futbola meistarus. Sacensības notika Balvu pilsētas stadionā, kur tikās četras lielmeistaru komandas. Spīdot spožai saulītei un baudot zeltaino rudeni, spēles izvērtās pilnas stresa un provokāciju no pretinieka puses. Pēc izlozes mūsu komanda nonāca neapskaužamā situācijā, jo vajadzēja izturēt trīs spēles pēc kārtas praktiski bez atpūtas. Pirmo spēli pret BPVV nospēlēja ar rezultātu 1:1. Otrā spēlē, kaut lielāku daļu bijām vadībā, tomēr nogalē pietrūka veiksmes un pienācās ciest BVĢ pārākumu. Trešajā spēlē zēni tikās ar Viļakas komandu. Vārtu gūšanas momentu bija daudz, bet spēku izsīkums deva par sevi ziņu. Spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2. Kopvērtējumā Baltinavas jaunieši ierindojās godalgotajā 3.vietā.

Teksts: V. Gamazins, Baltinavas v-skolas sporta skolotājs