Dalība starpnovadu sacensībās futbolā

Dalība starpnovadu sacensībās futbolā

Septembra beigās Balvos Baltinavas vidusskolas audzēkņi piedalījās starpnovadu skolēnu sacensībās futbolā “B” grupai. Motivēti darbam, mūsu skolas zēni ir vienmēr gatavi aizstāvēt skolas godu. Spēles bija spraigas, aizraujošas, brīžiem emocionālas. Spēki bija samērā vienlīdzīgi, tomēr komandai mazliet pietrūka tehnikas un pieredzes. Tā sakrītot apstākļiem, ka nospēlējot pret Balvu pamatskolu 0-0, uzvarot Bērzpils vidusskolu ar 4-0 un zaudējot BVĢ komandai 0-2 mūsu skolas puiši ierindojās otrā vietā.
Sacensībās piedalījās:
Ervīns Kleins, Domeniks Slišāns, Lars Miethke, Intars Bleidels, Matīss Keišs, Endijs Kleins, Kristofers Boldāns, Dāvis Kozlovskis, Endijs Ločmelis, Sandis Sutugovs, Enriko Kokorevičs.

V. Gamazins,
Baltinavas v-skolas sporta skolotājs