Baltinavas vidusskolas skolēnu panākumi sportā septembrī

Baltinavas vidusskolas skolēnu panākumi sportā septembrīKā jau katru gadu septembrī labākos skolu sportistus sapulcina vieglatlētikas sacensības. Siltā un saulainā dienā sporta pasākums notika Rugāju vidusskolas sporta laukumā, pulcinot 10 vispārizglītojošās skolas no trijiem novadiem. Baltinavas vidusskolu pārstāvēja gan zēnu, gan meiteņu komandas ar gandrīz maksimāli pieļauto skolēnu skaitu trijās vecuma grupās. Vecākās un vidējās grupas skolēni spēkojās stafetes skrējienā, tāllēkšanā, sprintā, lodes grūšanā un dažādu distanču izturības skrējienā. Jaunāki sportisti mērojās spēkiem 4-cīņā un bija vērtēti gan individuālā meistarībā, gan komandu sniegumā. Pēc pamatīga darba tika noskaidroti un nosaukti labākie sportisti un labākas komandas. Kopvērtējumā Baltinavas vidusskolas A grupas meiteņu komanda ierindojās 2. vietā, zēnu – 4. vietā, B grupas meiteņu komanda — 2. vietā, bet zēni ieguva 1. vietu un C grupas zēnu komanda ierindojās 3. vietā. Individuālā sniegumā A gr. izcīnīja – 5 godalgotas vietas, B gr. – 8 godalgotas vietas un C grupas visu zēnu konkurencē mūsu skolas 6. klases skolnieks Endijs Kleins ieguva 1. vietu.
Sacensībās piedalījās:
A grupas komandā – Jēkabs Kašs, Jānis Doroškevics, Ervīns Kleins, Raivis Logins, Ilze Jermacāne, Egija Ločmele, Dace Logina, Marija Samanta Diča.
B grupas komandā – Mareks Supe, Enriko Kokorevičs, Domeniks Slišāns, Nils Miethke, Madara Circene, Renāte Ločmele, Nika Oļipova, Evita Saidāne.
C grupas zēnu komandā – Endijs Kleins, Lauris Ločmelis, Arvils Kokorevičs, Regnārs Gibala.


Baltinavas vidusskolas jaunieši septembrī aizstāvēja skolas godu arī šī mācību gada pirmajās starpnovadu kausa izcīņas sacensībās pludmales volejbolā Balvos. Neskatoties uz vēso un vējaino dienu, sacensības sapulcināja lielu komandu daudzumu. Spēles visas dienas garumā bija emocionālas un aizraujošas. Intriga saglabājās līdz pēdējam brīdim, jo komandas bija vienlīdzīgas. Skolēnu sasniegumus vērtēja gan individuāli, gan kā komandas darbu. Patiess prieks un gandarījums ir par mūsu skolas jauniešiem, jo kopvērtējumā septiņu skolu konkurencē B grupa ieguva 1. vietu. Individuāli gribētos atzīmēt: par iegūto 2. vietu – Intars Bleidels un Ervīns Kleins (B grupā); par iegūto 3. vietu – Renāte Ločmele un Evita Saidāne (B grupā).
Mūsu komandā vēl spēlēja: Raivis Logins, Jēkabs Kašs, Nils Miethke, Romualds Bolgarovs, Marija Samanta Diča, Nika Oļipova, Lauris Ločmelis, Endijs Kleins, Sandis Sutugovs.


V. Gamazins,
Baltinavas v-skolas sporta skolotājs