9. klases rudens ekskursija uz Cēsīm un Siguldu

9. klases rudens ekskursija uz Cēsīm un Siguldu

20. septembrī Baltinavas vidusskolas 9. klase devās pelnītajā ‘’Labākā liecība’’ mācību ekskursijā uz Cēsīm un Siguldu. Kā pirmais objekts bija Cēsu viduslaiku pils, viena no lielākajām un izcilākajām viduslaiku pilīm Latvijas teritorijā. Gida pavadībā izstaigājām saglabājušās drupas, uzkāpām pils skatu tornī.
Tā kā septembra sākumā literatūras stundās 9. klase mācās par dzejnieku Eduardu Veidenbaumu, latviešu valodas un literatūras skolotāja ieteica mums apmeklēt E. Veidenbauma muzeju, kurš atrodas pavisam netālu no Cēsīm. Tik interesanti bija apskatīt dzejnieka dzimto pusi un uzzināt par viņa sapņiem un darbiem.
Pēc diviem vēsturiski izglītojošiem objektiem mēs devāmies izklaidēties uz Siguldas ‘’Tarzāna’’ parku, lai pārbaudītu savu veiklību un spēku. Dažiem izdevās iziet pat visus posmus. Patīkami noguruši un iespaidiem pilni devāmies uz mājām, nepabraucot garām „Hesburgeram” un citiem vilinājumiem. Diena bija silta, vasarīga un interesanta. Jauki, ka mūsu skolā ir tāds konkurss kā ‘’Labāka liecība’’.


Baltinavas vidusskolas 9. klase un audzinātāja T.Bolgarova

9. klases rudens ekskursija uz Cēsīm un Siguldu 09. klases rudens ekskursija uz Cēsīm un Siguldu 1