Vidusskolēnu sasniegumi futbolā un pludmales volejbolā

Vidusskolēnu sasniegumi futbolā un pludmales volejbolā

16. maijā Baltinavas vidusskolas jaunieši bija gatavi aizstāvēt skolas godu šī mācību gada pēdējās starpnovadu kausa izcīņas sacensībās pludmales volejbolā Balvos. Neskatoties uz pavasara nogurumu, mācību darba slogu un lielo komandu daudzumu, maču norises vietā spēles visas dienas garumā ritēja ātri un aizraujoši. Intriga saglabājās līdz pēdējam brīdim, jo komandas savos spēkos bija vienlīdzīgas. Skolēnu sasniegumus vērtēja gan individuāli, gan kā komandas darbu. Patiess prieks un gandarījums ir par mūsu skolas jauniešiem, jo kopvērtējumā sešu skolu konkurencē B grupa ieguva 1.vietu, A grupa – 2.vietu, bet C grupa ierindojās 3.vietā. Individuāli gribētos atzīmēt: par iegūto 1.vietu – Ilmāru Bleidelu un Ervīnu Kleinu (B grupā); par iegūto 2.vietu – Agritu Luīzi Kušniri un Ilutu Keišu (A grupā), Mariju Samantu Diču un Niku Oļipovu (B grupā), Intaru Bleidelu un Markusu Kleinu (C grupā); par iegūto 3.vietu – Daci Loginu un Ilzi Jermacāni (A grupā), Matīsu Keišu un Laru Miethke (C grupā).
Mūsu komandā vēl spēlēja: Raivis Logins, Jēkabs Kašs, Marika Graudumniece, Laura Skangale, Nils Miethke, Romualds Bolgarovs, Gunta Logina, Evita Saidāne.
Saulainā pavasara dienā, 8. maijā, Baltinavas vidusskolas C un D grupas zēni devās uz kārtējiem starpnovadu skolēnu sporta spēļu mačiem, lai noskaidrotu labākos futbola meistarus. Sacensības notika Balvu Valsts ģimnāzijas stadionā, kur tikās sešas komandas. Spēles izvērtās spraigas un emocionālas. Neskatoties uz nelielu spēles laiku, vārtu gūšanas momentu bija daudz, bet pavasara nogurums, skolēnu noslogojums un pieredzes trūkums deva par sevi ziņu. Kopvērtējumā Baltinavas D grupas komanda ieguva 2. vietu, savukārt C grupas zēni, ierindojās godalgotā 3. vietā.
Sacensībās piedalījās:
C grupas zēni – Intars Bleidels, Matīss Keišs, Lars Miethke, Valters Supe, Endijs Kleins, Sandis Sutugovs.
D grupas zēni — Endijs Kleins, Arvils Kokorevičs, Markuss Skutelis, Regnārs Gibala, Andris Astratovs, Rihards Cīrulis, Intars Kļanskis, Kristers Logins.
V. Gamazins,
Baltinavas vidusskolas sporta skolotājs

Vidusskolēnu sasniegumi futbolā un pludmales volejbolā 0Vidusskolēnu sasniegumi futbolā un pludmales volejbolā 1Vidusskolēnu sasniegumi futbolā un pludmales volejbolā 2