Volejbolā "Top Kausā" Rīgā piedalās Baltinavas vidusskola

Volejbolā

“Top Kauss” ir vienas no populārākajām volejbola sacensībām skolu jauniešiem, kuras šogad tiek organizētas jau septiņpadsmito reizi. Sacensībām ir divi posmi — atlases sacensības, kas notiek visā Latvijā, un finālsacensības, kur piedalās labākās komandas no Latvijas pilsētām un novadiem. Finālsacensības tradicionāli tiek organizētas Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē un ir kļuvušas par volejbola svētkiem, jo paralēli volejbola sacensībām, kas vienlaicīgi notiek uz 16 laukumiem, jauniešiem ir iespēja pierādīt sevi arī dažādās atrakcijās, viktorīnās un citās aktivitātēs. Ik gadu finālsacensībās tiek aicināti piedalīties arī dažādi mākslinieki.
Baltinavas vidusskolas “B” grupas meitenes un zēni, kas šogad pirmā posmā ieguva tiesības piedalīties finālā, 7. aprīļī, devās ceļā uz Rīgu, lai parādītu sevi un aizstāvētu skolas godu republikas mēroga sacensībās. Finālā piedalījās 125 komandas, 85 skolas no 48 pilsētām / novadiem, kopā 1375 dalībnieki. Visas dienas garumā risinājās sīvas un aizraujošas cīņas starp komandām. Ar mainīgiem panākumiem mūsu skolas jaunieši svinēja gan pārliecinošas uzvaras, gan pārdzīvoja par rūgtiem zaudējumiem, tomēr, neskatoties ne uz ko, bija gandarīti par savu darbu un panākumiem, jo nokļūšana uz finālsacensībām un piedalīšanās volejbola svētkos jau ir uzvara. Kopvērtējumā gan mūsu meiteņu, gan zēnu komandas ieguva 20. vietu — 31 komandas konkurencē savās grupās.
Meiteņu komandā spēlēja: Laura Skangale, Marija Samanta Diča, Nika Oļipova, Gunta Logina, Renāte Ločmele, Evita Saidāne, Madara Circene.
Zēnu komandā spēlēja: Ervīns Kleins, Ilmārs Bleidels, Nils Miethke, Romualds Bolgarovs, Intars Bleidels, Lars Miethke, Matīss Keišs, Markuss Kleins.
Baltinavas v-skolas sporta skolotājs
V.Gamazins