Baltinavieši novusa un galda tenisa sacensībās

Baltinavieši novusa un galda tenisa sacensībās
Novusa un galda tenisa spēles vairāk skaitās kā vaļasprieka vai lietderīga brīva laika izmantošanas iespējas, tomēr galda spēles cauru gadu ir pieejamas Baltinavas vidusskolas sporta hallē un ir iecienītas jauniešu vidū.
11. aprīlī norisinājās starpnovadu skolēnu kausa izcīņas sacensības galda spēlēs Balvos, kur Baltinavas vidusskolu šogad pārstāvēja A grupas jaunieši. Sacensības vienmēr ir plaši pārstāvētas un šogad arī nebija izņēmums, jo kopumā piedalījās astoņas skolas: BPVV, BVĢ, Balvu pamatskola, Baltinava, Bērzpils, Stacijas pamatskola, Krišjāņi un Tilža. Vienlaicīgi visās vecuma grupās uz vairākiem galdiem risinājās spraigas cīņas gan novusā, gan galda tenisā. Visas dienas garumā skolēni mērojās ar savu meistarību ne tikai individuāli, bet arī komandu vērtējumā gan meitenēm, gan zēniem.
Vērtējot dienas čempionātu, labus rezultātus ir sasnieguši mūsu skolas novusa dalībnieki: Iluta Keiša -1.vieta, Līna Pundure -3.vieta, Megija Bukša -5.vieta, Rihards Oļipovs -8.vieta, Ivo Benedikts Skabs -10.vieta, kopvērtējumā iegūstot 2. vietu.
Mūsu skolas galda tenisa meistari uzrādīja šādus rezultātus: Agrita Luīze Kušnire -3.vieta, Jēkabs Kašs -4.vieta, Raivis Logins -5.vieta, Jānis Doroškevics -6.vieta, Ervīns Kleins- 4.vieta, kopvērtējumā ierindojoties 3. vietā.