Izstāde „Pavasaris 2018”

Izstāde „Pavasaris  2018”

Esiet laipni gaidīti izstādē „Pavasaris 2018” Izstāžu kompleksā „Rāmava” – 3 dienas no 5. līdz 7. aprīlim!
Aicinām Jūs apmeklēt izstādi „Pavasaris 2018” Izstāžu kompleksā „Rāmava”, kas šajā pavasarī notiks trīs dienas – ceturtdien, piektdien un sestdien no 5. līdz 7. aprīlim, un kas jau 26. reizi pulcēs lauksaimniecības, mežsaimniecības un komunālās saimniecības nozaru interesentus un ekspertus. Turpat 340 izstādes dalībnieku piedāvās nozaru novitātes, labākos risinājumus un piedāvājumus. Izstādē aicinām apskatīt jaunākos tehnikas un tehnoloģiju piedāvājumus lauksaimniecībā.
Informācija par izstādes dalībniekiem:
Izstādē visiem apmeklētājiem bezmaksas būs pieejams drukāts oficiālais izstādes katalogs. To varēs saņemt pie ieejas, kā arī izstādes informācijas centrā. Katalogā tiks apkopota izstādes apmeklētājam noderīga informācija – dalībnieku izvietojums, semināru, diskusiju un aktivitāšu plāns, informācija par dalībniekiem un to piedāvājumu. Oficiālais izstādes katalogs pirms izstādes tiks publicēts arī šeit.
Semināri un diskusijas – pieredzes apmaiņai un jaunām idejām:
Izstādē apmeklējiet aktuālas prezentācijas un diskusijas un uzziniet par gaidāmajām pārmaiņām nozarē un ekonomikā kopumā, atbalsta iespējām, jauninājumiem un risku mazināšanas iespējām, tajā skaitā, Laukos.lv diskusija „Lauksaimniecības zemei ir JĀRAŽO”, “Aktualitātes un pārmaiņas lauksaimniekiem”, „Atbalsta iespējas dārzeņu audzētājiem un augļkopjiem”, kā arī jaunumi lopkopībā un bioloģiskajā lauksaimniecībā.
Pieredzē un zināšanās dalīsies pārstāvji gan no Zemkopības ministrijas, biedrības Zemnieku saeima, AS „Latvijas mediji” portāla “laukos.lv”, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, bankas Citadele, gan citi zināmi nozares profesionāļi.
Semināru un diskusiju plāns (lejupielādēšanai un drukai) pieejams šeit:www.aml-ramava.lv/files/IZST%C4%80DES/Apmekl%C4%93t%C4%81jiem/informacija_par_izstadi_pavasaris2018.pdf


Vairāk informācijas: www.aml-ramava.lv/lv/izstades/izstade-pavasaris-2018/