Sacensības florbolā „A” un „C” grupā

Sacensības florbolā „A” un „C” grupā

Baltinavas vidusskolas jaunieši ir universāli sportisti, kuri vienmēr gatavi aizstāvēt skolas godu dažādos sporta veidos. 2. martā mūsu skolas komandas piedalījās Balvu novada atklātajās skolēnu sporta spēļu sacensībās florbolā „A” un „C” grupās. Neskatoties uz spriedzi un asumiem, zēni neatlaidīgi cīnījās laukumā. Spēles bija aizraujošas, emocionālas. Spēki bija vienlīdzīgi, tomēr, neskatoties uz pieredzes trūkumu šajā sporta veidā, bet ar vēlmi uzvarēt un cīnīties līdz galam, „C” grupas zēni guva savus panākumus. Kopvērtējumā šajā turnīrā mūsu skolas zēni „C” grupā ieguva 1. vietu. Mazāk paveicās „A” grupas jauniešiem, kuri ierindojās 2.vietā.
C grupas komandā spēlēja: Intars Bleidels, Matīss Keišs, Lars Miethke, Markuss Kleins, Valters Supe, Endijs Kleins.
A grupas komandā spēlēja: Jēkabs Kašs, Raivis Logins, Ivo Benedikts Skabs, Jānis Doroškevics, Ilmārs Bleidels, Ervīns Kleins.


Vjačeslavs Gamazins, Baltinavas vidusskolas sporta skolotājs