Pirmsskolas izglītības bērni rosās kulinārā nodarbībā

Pirmsskolas izglītības bērni rosās kulinārā nodarbībā

Profesiju nedēļas ietvaros Baltinavas vidusskolas pirmsskolas izglītības četrgadīgo bērnu grupiņas skolotāja Solvita Logina bērniem organizēja radošu kulinārijas nodarbību. Nodarbības mērķis- veicināt grupu saliedētību, radīt bērnos izpratni par to, kā garšīgus cepumus varam paši pagatavot mājās. Mazākās grupiņas bērni un četrgadnieki piedalījās gatavošanas procesā no sākuma līdz beigām — vispirms noskaidroja, kas ir nepieciešams šādai receptei, pievienoja visas nepieciešamās sastāvdaļas, darbojās ar mikseri, jauca mīklu, izlika to uz pannas un ilgi, nepacietīgi gaidīja rezultātu.
Bērniem šādas nodarbības ļoti patīk, tās ir interesantas, tajās var līdzdarboties un, protams, neizpaliek arī garšīgs rezultāts. Bērniem ir ļoti svarīgi iesaistīties ikdienišķos notikumos kopā ar ģimeni, izzināt, pētīt, un darboties.


Skolotāja Solvita Logina

Pirmsskolas izglītības bērni rosās kulinārā nodarbībā 0Pirmsskolas izglītības bērni rosās kulinārā nodarbībā 1Pirmsskolas izglītības bērni rosās kulinārā nodarbībā 2Pirmsskolas izglītības bērni rosās kulinārā nodarbībā 3Pirmsskolas izglītības bērni rosās kulinārā nodarbībā 4