Ciemošanās Briežuciemā

Ciemošanās Briežuciemā
24. janvāra pēcpusdiena BKI „c” klašu audzēkņiem un skolotājām paliks atmiņā ar jauko braucienu uz kaimiņu Briežuciema pagastu. Jau pats ceļš bija sagatavojis ne mazums informācijas-redzējām kā koku zari pārvēršas šķeldā, kā neapzinīgi šoferi savas lielās mašīnas apstādinājuši tieši ceļa līkumā, kā pāri ceļam graciozi pārskrien stirniņas un- brauciena galamērķis klāt. Briežuciemu iepriekš neviens no skolēniem nebija apmeklējis, tāpēc ar lielu interesi tika aplūkota gan vasarīgi puķainā veikala siena, gan strūklakas vieta pagastmājas priekšpusē.
Mūs sagaidīja smaidīgā kultūras nama vadītāja Zita, lai visi kopā apskatītu Ziemassvētku, Jaungada atklātnīšu izstādi, iejustos mākslinieku lomās, kāpjot uz lielās skatuves un, protams, fotografētos turoties pie lielā mēness raga kultūras nama zālē.
Pateicībā par doto iespēju gūt jaunus iespaidus, dāvinājām pašgatavotu apsveikumu ar vēlējumu- lai tāda ir nākošās izstādes tēma! Ar to prieki nebeidzās, jo mūs gaidīja sniegiem klātais rotaļu laukums. Tikai tad, kad bijām kļuvuši balti kā sniegavīri, kāpām atpakaļ autobusā, lai atpakaļceļā vēl apskatītos kur dzīvo un cik garu ceļa posmu uz darbu katru dienu mēro mūsu skolas direktore, saimnieks un grāmatvedīte Jugita.
Skolā ieradāmies smaidīgi un apmierināti. Paldies visiem par šo jauko pēcpusdienu!
Ciemošanās Briežuciemā 0