Brīnumu laiks

Brīnumu laiks

Pirmssvētku laikā ikviens no mums dzīvo maza Ziemassvētku brīnuma gaidās. Brīnumu un baudījumu dvēselei guvām 13.decembrī apmeklējot Baltinavas Romas katoļu baznīcu, kura visus sagaidīja ar izgaismotu eņģeli baznīcas tornī. Pienākot tuvāk, likās baznīca tumša – neviena nav, bet verot smagās durvis atvērās pavisam cita pasaule – mierīga, svinīga, klusa ar dažādām mazām gaismiņām rotāta. Šajā noskaņojumā visi klātesošie gaidījām un baudījām Ziemassvētku koncertu, kurā ģitārista Āra Ozola virtuozās ģitāras spēles pavadījumā dziedāja Latvijas Bērnu bāreņu fonda prezidents Kaspars Markševics. Pārpildītajā baznīcā valdīja pacilāta gaisotne, ikvienam bija iespēja dziedāt līdzi visiem zināmām dziesmām, piemēram, Klusa nakts, svēta nakts. Pēc koncerta draudzes priesteris Staņislavs Prikulis pateicās māksliniekiem par izturību un visiem klātesošajiem par koncerta apmeklējumu.
Pēc koncerta visi pulcējāmies skolā, kur ar lielu prieku saņēmām pirmās Ziemassvētku dāvanas. Latvijas Bērnu bāreņu fonda čaklie rūķi Kaspars, Ināra un Lāsma katram skolēnam pasniedza saldumu paciņu un visi kopā saņēmām lielu un dārgu dāvanu Boccia spēli, kura ir ļoti populāra ārzemēs, bet pēdējā laikā ienākusi arī Latvijā. Boccia ir iekļauta arī paraolimpisko spēļu programmā. Arī mūsu skolas skolēniem būs iespēja trenēties un piedalīties sacensībās Latvijā. Skolas darbiniekiem fonda pārstāvji dāvināja grāmatu par skolēnu iemīļoto Čučumuižas tēlu komponista Atvara Sirmā un Kristīnes Bitēnas Sirmās dzīvi. Pārsteigumu Ziemassvētkos bija sagādājuši arī SIA “Sārmi 4” darbinieki – lielu televizoru PlayStation konsoli un daudz spēļu.
Pateicībā par Ziemassvētku brīnumiem skolēni fonda darbiniekiem bija sarūpējuši Ziemassvētku vecīšus ar pārsteigumu un skaistus ozolkoka svečturus.

V. Kaša


Brīnumu laiks 0Brīnumu laiks 1Brīnumu laiks 2Brīnumu laiks 3Brīnumu laiks 4