Adventa laiks Kristīgajā skolā

Adventa laiks Kristīgajā skolā


Cilvēku sirdīs Ziemassvētku gaidīšanas laiks ienāk ar sveces gaismiņu, ģimeniskum siltumu, klusām, sirsnīgām pārdomām un lūgšanām.
Lai radītu svētku sajūtu, vizuālās mākslas skolotāja V. Kubuliņa kopā ar vizuālās mākslas fakultatīvo nodarbību dalībniekiem skolas noformējumā ienesa daļiņu no pasaku valstības.
6.decembrī pirmo Adventes svecīti vainagā iededza kristīgās mācības skolotāja M. Skaba kopā ar kristīgās mācības fakultatīva dalībniekiem.
11.decembrī Baltinavas Kristīgajā internātskolā skolēni, pedagogi, tehniskie darbinieki klusā, ģimeniskā gaisotnē iededza otro sveci savā skolas Adventes vainagā. Internāta skolotāji ar lellēm savdabīgi atveidoja L. Stumbres lugu ”Jēcis un Ziemassvētki” un lika katram aizdomāties par dāvanu saņemšanas un dāvināšanas brīžiem. Dedzot svecīti, skolotāja M. Skaba, novēlēja, lai šis laiks nes siltumu sirdī, piedošanu, gandarījumu un Ziemassvētkos būt netikai saņēmējiem, bet arī dāvinātājiem!
Pēc svecītes iedegšanas visi saģērbāmies un devāmies skolas pagalmā, lai ar dzejoļiem, dziesmām, rotaļām iedegtu Skolas egli.

Adventa laiks Kristīgajā skolā 0Adventa laiks Kristīgajā skolā 1Adventa laiks Kristīgajā skolā 2Adventa laiks Kristīgajā skolā 3Adventa laiks Kristīgajā skolā 4Adventa laiks Kristīgajā skolā 5Adventa laiks Kristīgajā skolā 6Adventa laiks Kristīgajā skolā 7