„B” grupas sacensības volejbolā

„B” grupas sacensības volejbolā

Novembrī notika Balvu novada atklātās skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā „B” grupai, kur piedalījās arī Baltinavas vidusskolas jauniešu komandas. Neskatoties uz to, ka piecu komandu konkurencē mūsu skolas zēni piedzīvoja vienu zaudējumu, tomēr kopvērtējumā palika tikai trešie, bet meitenes starp četrām komandām, pārliecinoši izcīnīja 1.vietu un ieguva tiesības piedalīties Latgales reģiona sacensībās.
Sacensībās piedalījās – Bērzpils vidusskolas, Viļakas Valsts ģimnāzijas, Balvu Valsts ģimnāzijas, Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas, Tilžas vidusskolas, Rekavas vidusskolas un Baltinavas vidusskolas komandas.
Mūsu skolas zēnu komandā spēlēja – Ilmārs Bleidels, Ervīns Kleins, Matīss Keišs, Markuss Kleins, Intars Bleidels, Nils Miethke, Romualds Bolgarovs, Lars Miethke.
Savukārt meiteņu komandā — Laura Skangale, Paula Kleine, Marija Samanta Diča, Gunta Logina, Nika Oļipova, Madara Circene, Renāte Ločmele, Evita Saidāne.

V. Gamazins