VIZUĀLĀS MĀKSLAS DARBU KONKURSS “AIZ TEĀTRA PRIEKŠKARA”

VIZUĀLĀS MĀKSLAS DARBU KONKURSS “AIZ TEĀTRA PRIEKŠKARA”


Jelgavas Mākslas skola jūnija sākumā izsludināja vizuālās mākslas darbu konkursu „Aiz teātra priekškara”, bērniem no 7 līdz 16 gadu vecumam, kas veltīts novadnieka, scenogrāfa, mākslinieka Arvīda Spentāla 120 gadadienai.
Konkursa dalībniekus aicināja iepazīties ar teātra pasauli un veidot ar šo tēmu saistītus darbus. Tos varēja izveidot brīvi izvēlētā tehnikā, kas saistīti ar teātri, skatuvi un skatuves noformēšanu. Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas 5. klases audzēkņi – Liene Kaša, Anna Miethke, Lars Miethke, Edvarts Ločmelis, Evana Ločmele, Arvils Kokorevičs, Nika Oļipova un Aleta Ločmele, skolotājas Ivetas Gabrānes vadībā, nolēma piedalīties šajā konkursā, jo novadā ir pašiem savs amatierteātris un izrāde “Ontans un Anne” redzēta vairākkārt. Septembra beigās Baltinavas Mūzikas un mākslas skolā saņēmām ziņu, ka šajā konkursā Liene Kaša vecuma grupā no 11-14 gadiem ieguva 2. vietu par darbu — Ontans un Anne Latgola.lv, bet vecuma grupā no 7- 10 gadiem Anna Miethke ieguva atzinības rakstu par darbu — Anne ar Mari izrādē “Ontans i vampīri” Baltinavas tematiskajā parkā un Evana Ločmele saņēma atzinības rakstu par darbu — Ontans skapī izrādē “Ontans un Anne”, kā arī skola izpelnījās Pateicības rakstu par skolēnu veicināšanu piedalīties konkursā un motivēšanu radoši izpausties.

VIZUĀLĀS MĀKSLAS DARBU KONKURSS “AIZ TEĀTRA PRIEKŠKARA” 0VIZUĀLĀS MĀKSLAS DARBU KONKURSS “AIZ TEĀTRA PRIEKŠKARA” 1VIZUĀLĀS MĀKSLAS DARBU KONKURSS “AIZ TEĀTRA PRIEKŠKARA” 2VIZUĀLĀS MĀKSLAS DARBU KONKURSS “AIZ TEĀTRA PRIEKŠKARA” 3VIZUĀLĀS MĀKSLAS DARBU KONKURSS “AIZ TEĀTRA PRIEKŠKARA” 4VIZUĀLĀS MĀKSLAS DARBU KONKURSS “AIZ TEĀTRA PRIEKŠKARA” 5VIZUĀLĀS MĀKSLAS DARBU KONKURSS “AIZ TEĀTRA PRIEKŠKARA” 6VIZUĀLĀS MĀKSLAS DARBU KONKURSS “AIZ TEĀTRA PRIEKŠKARA” 7