Baltinavieši futbolā trešie

Baltinavieši futbolā trešie

4. oktobrī Baltinavas vidusskolas audzēkņi Balvos piedalījās starpnovadu skolēnu sacensībās futbolā “A” grupai. Vienmēr motivēti darbam, nebīstoties grūtību un sava vecuma neatbilstībai, spēlējot šajā vecuma grupā, mūsu skolas jaunieši ir gatavi aizstāvēt skolas godu praktiski visos sporta veidos. Spēles bija spraigas, aizraujošas, brīžiem emocionālas un pilnas ar provokācijām. Spēki bija samērā vienlīdzīgi, tomēr veiksme šogad palika pretinieka pusē, jo mūsu komandai pietrūka tehnikas un kopējās savstarpējās sadarbības. Tomēr puiši godam turējās, ierindojoties godalgotajā trešajā vietā.
Sacensībās piedalījās:

Arvils Keišs, Jēkabs Kašs, Raivis Logins, Jānis Doroškevics, Ivo Benedikts Skabs, Ervīns Kleins, Ilmārs Bleidels, Eduads Buravecs, Intars Bleidels, Valērijs Cvetkovs, Matīss Keišs, Markuss Kleins.

V. Gamazins, Baltinavas v-skolas sporta skolotājs