Starpnovadu sacensības volejbolā

Starpnovadu sacensības volejbolā

10. oktobrī mūsu pašu Baltinavas vidusskolā norisinājās Balvu novada atklātās skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā „A” grupas jauniešiem un jaunietēm, kurās paši baltinavieši aktīvi piedalījās, lai aizstāvētu savas skolas godu!
Baltinavas jauniešiem bija ļoti sīva konkurence, jo uz sacensībām bija ieradušās 5 komandas no bijušā Balvu rajona skolām, tās bija – Bērzpils vidusskola, Viļakas Valsts ģimnāzija, Balvu Valsts ģimnāzija, Tilžas vidusskola un Rekavas vidusskola.
Spēlējot savā apakšgrupā, mūsu skolas jaunieši ierindojās 2. vietā un turpināja cīņu mazajā pusfinālā, kur ar spēkiem vajadzēja mēroties ar spēcīgo Rekavas komandu. Dramatiskā spēlē ar minimālu punktu starpību tomēr pienācās ciest zaudējumu. Bet lielajā pusfinālā, nezaudējot optimismu, puiši pārliecinoši uzvarēja Viļakas komandu un turnīrā ieguva 3. vietu.
Komandā spēlēja: Arvils Keišs, Jēkabs Kašs, Raivis Logins, Ivo Benedikts Skabs, Jānis Doroškevics, Ervīns Kleins, Ilmārs Bleidels, Intars Bleidels.
Jaunietēm bija nedaudz mazāka konkurence kā jauniešiem, jo uz sacensībām bija ieradušās 3 komandas no – Balvu Valsts ģimnāzijas, Tilžas vidusskolas un Rekavas vidusskolas.
Uzreiz pirmajā spēlē mūsu jaunietes tikās ar sīvāko konkurentu-BVĢ meitenēm. Spēle izvērtās līdzīga, tomēr galotnē labāk nospēlēja Balvu jaunietes. Divās nākošajās spēlēs meitenes pārliecinoši uzvarēja pretinieces, kā rezultātā turnīrā ieguva 2. vietu.
Komandā spēlēja: Laura Skangale, Dinija Zelča, Marika Graudumniece, Ilze Jermacāne, Dace Logina, Egija Ločmele, Iluta Keiša, Agrita Luīze Kušnire.
Liels paldies par atbalstu skolas direktoram Imantam Slišānam, skolas jauniešu komandām, kā ari sacensību sekretārēm: Megijai Bukšai, Mārai Laganovskai, Arīnai Bistrovai, Madarai Doru.

V. Gamazins, Baltinavas vsk. sporta skolotājs