Jauns mācību gads, jauni panākumi

Jauns mācību gads, jauni panākumi

Jaunais mācību gads Baltinavas jaunsargiem ir sācies cerīgi – beidzot vienība ir ieguvusi savu simbolu – vimpeli kuru vienā pusē rotājas Jaunsardzes simbolika un otŗā Baltinavas novada ģerbonis.
Kā rādās vimpelis saviem saimniekiem nes veiksmi – pirmajās nozīmīgākajās šīs sezonas sacensībās volejbolā ‘’Rudens bumba’’ kas norisinājās Ciblas novada Felicianovas sporta kompleksā kurā par uzvaru cīnījās Kārsavas, Ludzas, Rugāju, Tilžas un Baltinavas jaunsargu komandas Baltinaviešus pārstāvēja: komandas kapteinis Arvils Keišs, Dace Logina, Jēkabs Kašs, Ervīns Kleins un volejboliste no Viļakas novada Ieva Klimoviča, komanda darbojās saliedēti, un meistarīgi, kas bija pamatu tam ka spēļu turnīrā izcīnītas 4 uzvaras bez zaudējumiem, sevišķi spraiga cīņa bija ar spēcīgajiem Rugāju un Tilžas volejbolistiem, tāpēc jo vērtīgāks šķiet kauss par pirmo vietu un zelta medaļas.
Panākumi nenāk viegli un nerodas vienā dienā tie ir jākaldina smagā darbā un tikai tad pūliņi nes augļus, Baltinavas jaunsargi ir centīgi mācījušies un piedalījušies gan vienības gan plašāka mēroga orientēšanās sacensībās tāpēc jo īpaši priecē Agritas Luīzes Kušnires ‘’Latgale open’’ izcīnīto 1. vietu, zelta medaļu un kausu Latgales meistarsacīkstēs orientēšanās sprinta distancē dāmām, kur trases garums bija 4,1 km un jāatrod 15 kontrolpunkti. Tikai minūte no pirmās vietas šķīra enerģisko sudraba medaļas ieguvēju Megiju Bukšu, tāpat priecē Alises Ločmeles un Jāņa Doroškevica sasniegumi.
Apritējuši jau nedaudz vairāk kā 2 gadi kopš Baltinavā atjaunota Jaunsargu vienība, ielikts no pirmā acumirkļa grūti pamanāms darbs, kas ar laiku sācis dot augļus — prieku par darbīgiem un enerģiskiem jauniešiem kuri atrod laiku piedalīties pasākumos un sacensībās, jūt līdz un pārdzīvo par komandas biedriem, ne velti vienības devīze ir: ’’Ja gribi ko sasniegt, tad aizmirsti vārdu: nevaru” Vajag tikai gribēt un iespējams ir viss!


Baltinavas un Viļakas novadu
jaunsargu instruktors Valentīns Keišs

Jauns mācību gads, jauni panākumi 0Jauns mācību gads, jauni panākumi 1Jauns mācību gads, jauni panākumi 2Jauns mācību gads, jauni panākumi 3