Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu

Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu

Šovasar Baltinavas vidusskolas 11.klases skolēni un viņu vecāki no 24.-26. augustam izbaudīja jūras ceļojumu uz Tallink kruīza kuģa “Romantika”, kurš devās no Rīgas uz Stokholmu. Tā bija dāvana no SIA ZAAO par uzvaru Vides iniciatīvas skolu projektā “100 darbi Latvijai”.

Jūras ceļojumā daudzi no mums vispār nekad nebija devušies, tāpēc tā bija jauna un ļoti interesanta pieredze, kurā sapratām, ka brauciens ar lidmašīnu vai autobusu nav tas komfortablākais. Te bija brīviba, plašums, vējš un atpūta no ikdienas raizēm. Te bija koncerti un iespēja pašiem piedalīties dažādās aktivitātēs. Kajīšu televizoros varējām sekot līdzi notikumiem Latvijā un pasaulē, redzēt kuģa ceļu un atrašanās vietu kartē. Te bija iespēja iepirkties un piedalīties ļoti dāsnās loterijās.
Stokholmas apskatei bija atvēlētas 5 stundas, kuru laikā kājām izstaigājām garu ceļu līdz centram un atpakaļ, pabijām arī uz ostas ēkas jumta, kur iekārtoti gaisa dārzi. Kad nokļuvām kajītēs, tad gan pagurumā iekritām gultās un pamodāmies, kad kuģis uzsāka atpakaļceļu uz Rīgu.
Rīgas ostā jau gaidīja mūsu skolas autobuss, kurš veiksmīgi visus ceļotājus atveda plūdu seku skartajā Baltinavā.
Paldies visiem, kuri iesaistījās mūsu projekta “Laimes pakavi”realizēšanā!

Te mēs esam kopā ar projekta vadītāju Sandru Galgāni pirms došanās jūrā. Pārējās foto no ceļojuma skat. Galerijā

Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 0Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 1Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 2Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 3Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 4Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 5Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 6Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 7Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 8Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 9Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 10Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 11Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 12Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 13Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 14Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 15Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 16Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 17Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 18Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 19Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 20Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 21Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 22Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 23Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 24Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 25Baltinavas vidusskolas skolēni laimē braucienu uz Stokholmu 26