Tautas muzikantu saiets Baltinavā

Tautas muzikantu saiets Baltinavā

26. augusta vakarpusē Baltinavas parka estrādi pieskandināja garmošku skaņas. Dancot gribētājus un klausītājus vilināja pirmais tautas muzikantu saiets Baltinavā. Vakara gaitā klausītājus priecēja Voldemārs Džigurs, Jānis Lazdiņš, Andris Kazinovkis, Pēteris Beļinskis, Leons Bērziņš, Venārs Dūre, Vitālijs Plešs, Aivars Zelčs, Eventijs Zelčs, Pēteris Laganovskis un Briežuciema kapela.
Neskatoties uz pavēso laiku muzikanti ar pasākumu bija apmierināti un izdancināja arī skatītājus. Paldies visiem, kas bija ieradušies muzicēt, skatīties un klausīties. Īpašs paldies Sarmai un Agrim par atbalstu un palīdzību, lai šis pasākums noritētu bez aizķeršanās, un Ināras Daukstes darbiniecēm par teritorijas uzkopšanu pirms un pēc pasākuma.

Tautas muzikantu saiets Baltinavā 0Tautas muzikantu saiets Baltinavā 1Tautas muzikantu saiets Baltinavā 2Tautas muzikantu saiets Baltinavā 3Tautas muzikantu saiets Baltinavā 4Tautas muzikantu saiets Baltinavā 5Tautas muzikantu saiets Baltinavā 6Tautas muzikantu saiets Baltinavā 7Tautas muzikantu saiets Baltinavā 8Tautas muzikantu saiets Baltinavā 9Tautas muzikantu saiets Baltinavā 10Tautas muzikantu saiets Baltinavā 11Tautas muzikantu saiets Baltinavā 12