Pilngadības svētki

Pilngadības svētki


Kad pļavas rotājas ziedu krāšņumā un vasara ir pilnā plaukumā, Baltinavas novada jaunieši, kuri sasnieguši pilngadību, jau kuro gadu pulcējas kopā, lai teiktu paldies saviem vecākiem par audzināšanu un lološanu, kā arī saņemtu laba vēlējumus tālākajam dzīves ceļam.
Šogad pilngadības svētkus svinēt bija sanākuši 12 Baltinavas novada jaunieši. Pēc svinīgā dievkalpojuma Baltinavas Romas katoļu baznīcā, jauniešus kultūras namā ieveda viņu vecāki. Dāvanā no novada domes priekšsēdētājas Sarmītes Tabores rokām viņi saņēma lietussargu, un vēlējumu, lai tas sargātu no lietus lāsēm dzīves ceļā. Pilngadniekus ar dziesmām sveica Normunds Orlovs, Linda Makarova un dziesminiece Ingūna Lipska. Lai dzīve ritētu raiti un saskanīgi kā dejas solis vēlēja deju kolektīvs “Nākotne” no Glūdas pagasta Jelgavas novadā. Pēc svinīgā pasākuma Pilngadības svētku dalībnieki ballējās grupas Ginc un Es pavadībā līdz rīta ausmai.
Paldies visiem, kas palīdzēja šiem svētkiem izdoties, īpaši Agrim Mežalam un Sarmai Sutugovai.


Baltinavas KN vadītāja
Inta Ločmele

Foto: Evita Broka

Pilngadības svētki 0Pilngadības svētki 1Pilngadības svētki 2Pilngadības svētki 3Pilngadības svētki 4Pilngadības svētki 5Pilngadības svētki 6Pilngadības svētki 7Pilngadības svētki 8Pilngadības svētki 9Pilngadības svētki 10Pilngadības svētki 11Pilngadības svētki 12Pilngadības svētki 13