Izlaidums Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā

Izlaidums Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā


2. jūnijā Baltinavas kultūras namā smaržoja meijas, ceriņi, valdīja pacilājoša, satraukta gaisotne. Klāt izlaidumu laiks. Arī Baltinavas Kristīgās internātpamatskolas 12 absolventi saņēma apliecības par pamatizglītību: 6 skolēni saņēma apliecības par profesionālo pamatizglītību un 6 skolēni -apliecības par vispārējo pamatizglītību.
Apsolventus sveica un laba vēlējumus teica skolas direktore Inta Vilkate, Baltinavas domes priekšsēdētāja Lidija.Siliņa, priesteris Stanislavs Prikulis, Latvijas Bērnu bāreņu fonda prezidents Kaspars Markševics. Šogad ar muzikālu sveicienu kopā ar LBBf bija ieradies pazīstamais mākslinieks Andris Kivičš.
Kā pateicību pedagogiem, vecākiem un visiem, kas palīdzēja ceļā uz mērķi, absolventi veltīja skaistus dzejoļus un pasniedza ziedus. Gan audzinātāji, gan absolventi saņēma lielas, skaistas dāvanas no skolas, LBBF, ciemiņiem un sirsnīgas dziesmas no mūziķa A.Kiviča.

Izlaidums Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā 0Izlaidums Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā 1Izlaidums Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā 2Izlaidums Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā 3Izlaidums Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā 4Izlaidums Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā 5Izlaidums Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā 6Izlaidums Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā 7