Baltinavieši piedalās ZZ čempītī


20. aprīlī Baltinavas vidusskolas 8. klase un divi zēni no 9. klases devās uz Daugavpili, lai piedalītos ZZ čempionāta pusfinālā. ZZ čempionātu jau 11. gadu pēc kārtas rīkoja „Zelta Zivtiņa”. Lai iekļūtu čempionāta pusfinālā, klašu apvienotajai komandai — Eduardam Buravecam, Samantai Marijai Dičai, Kitijai Keišai, Paulai Kleinei, Laurai Skangalei, Zanei Taborei, Martai Sutugovai, Sandijai Urtānei, Artim Adilevičam un Arnim Mežalam bija jāsagatavo mājasdarbs. Tajā bija jāatspoguļo lielas un vienotas komandas spēks, sportisks gars, drosme un draudzība, izmantojot informācijas tehnoloģijas.
Dodoties uz pusfinālu, jaunieši bija padomājuši par komandas neparasto karogu, vienotu vizuālo izskatu – T-krekliem un saukli – „Daram ko varam, ja ne šodien, tad rīt!”
Tās bija aizraujošas skolēnu sporta un prāta spēles, draudzīgas sacensības radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos, kas izvērtās par lieliskiem svētkiem gan skolēniem, gan skolotājiem un visiem aktīva dzīvesveida piekritējiem.


Lilita Kūkoja,
Baltinavas v-skolas 8. klases audzinātāja

Baltinavieši  piedalās ZZ čempītī 0Baltinavieši  piedalās ZZ čempītī 1Baltinavieši  piedalās ZZ čempītī 2Baltinavieši  piedalās ZZ čempītī 3Baltinavieši  piedalās ZZ čempītī 4